Розклад занять в дитячих оздоровчих групах з плавання

  • Понедельник
    Плавання з Костирко П.С.
    08:00 - 08:45
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    09:15 - 10:00
    Плавання з Гавриленко А.В.
    10:00 - 10:45
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    15:15 - 16:00
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    16:00 - 16:45
    Плавання з Костирко П.С.
    16:30 - 17:15
    Плавання з Гавриленко А.В.
    17:30 - 18:15
  • Вторник
    Плавання з Костирко П.С.
    15:15 - 16:00
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    15:15 - 16:00
    Плавання з Шакіна А.В.
    15:30 - 16:15
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    16:00 - 16:45
  • Среда
    Плавання з Костирко П.С.
    08:00 - 08:45
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    09:15 - 10:00
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    15:15 - 16:00
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    16:00 - 16:45
    Плавання з Гавриленко А.В.
    17:30 - 18:15
  • Четверг
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    15:15 - 16:00
    Плавання з Шакіна А.В.
    15:30 - 16:15
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    16:00 - 16:45
    Плавання з Костирко П.С.
    16:30 - 17:15
    Плавання з Гавриленко А.В.
    17:30 - 18:15
  • Пятница
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    09:15 - 10:00
    Плавання з Костирко П.С.
    15:15 - 16:00
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    15:15 - 16:00
    Плавання з Шакіна А.В.
    15:30 - 16:15
    Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
    16:00 - 16:45
    •  
    • Понедельник
    • Вторник
    • Среда
    • Четверг
    • Пятница
    • Суббота
    • Воскресенье
    • 08:00 - 09:00
    • Плавання з Костирко П.С.
      08:00 - 08:45
    •  
    • Плавання з Костирко П.С.
      08:00 - 08:45
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 09:00 - 10:00
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      09:15 - 10:00
    •  
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      09:15 - 10:00
    •  
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      09:15 - 10:00
    •  
    •  
    • 10:00 - 11:00
    • Плавання з Гавриленко А.В.
      10:00 - 10:45
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 11:00 - 12:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 12:00 - 13:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 13:00 - 14:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 14:00 - 15:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    • 15:00 - 16:00
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      15:15 - 16:00
    • Плавання з Костирко П.С.
      15:15 - 16:00

      Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      15:15 - 16:00

      Плавання з Шакіна А.В.
      15:30 - 16:15
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      15:15 - 16:00
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      15:15 - 16:00

      Плавання з Шакіна А.В.
      15:30 - 16:15
    • Плавання з Костирко П.С.
      15:15 - 16:00

      Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      15:15 - 16:00

      Плавання з Шакіна А.В.
      15:30 - 16:15
    •  
    •  
    • 16:00 - 17:00
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      16:00 - 16:45

      Плавання з Костирко П.С.
      16:30 - 17:15
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      16:00 - 16:45
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      16:00 - 16:45
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      16:00 - 16:45

      Плавання з Костирко П.С.
      16:30 - 17:15
    • Плавально-оздоровча група (черговий тренер)
      16:00 - 16:45
    •  
    •  
    • 17:00 - 18:00
    • Плавання з Гавриленко А.В.
      17:30 - 18:15
    •  
    • Плавання з Гавриленко А.В.
      17:30 - 18:15
    • Плавання з Гавриленко А.В.
      17:30 - 18:15
    •  
    •  
    •  
    • 18:00 - 19:00
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •  
    •