Групові аеробні програми

ГРУПОВІ ПРОГРАМИ. АЕРОБНИЙ НАПРЯМОК.

Аеробіка - заняття, наближене до танцю, доступне для людей з будь-якою фізичною підготовкою. Для тих, хто любить рух, – це те, що треба!

Заняття аеробікою - відмінна можливість вдосконалити фігуру, поставу й вагу, отримати заряд бодрості й позитива!

Аеробіка стимулює м'язовий тонус, роботу серця й дихальної системи, прискорює обмін речовин, допомогає розвинути кординацію рухів, пластичність і, як наслідок, дарує красу та здоров'я.

http://aqua-sport.com.ua/wp-content/uploads/2013/08/аэробика-600x400.jpg

 

Існує безліч різновидів аеробних класів, які умовно діляться на кілька видів: степи, силові, танцювальні, Mind&Body, класи змішаного формату. Вибирайте будь-який за власним настроєм!

СТЕП-КЛАСИ

Степ-аеробіка - це інтенсивна ритмічна гімнастика з використанням підставки (степ-платформи), яка імітує сходинку, і висоту якої можна регулювати в залежності від індивідуальних особливостей того, хто тренується. У ритмі музики виконуються підйоми та сходження зі степ-платформи, які поєднуються зі звичайними танцювальними рухами.

Рухи, які використовуються в степ-аеробіці, цілком прості, тому іх достатньо легко виконувати людям різного рівня підготовки та віку. Комплекс вправ включає біг, стрибки, ходьбу, а також вправи на гнучкість. Існує приблизно двісті способів підйому та сходження зі степ-платформи. Заняття степ-аеробікою допомагають скинути зайву вагу, покращують фігуру, зокрема форми стегон, голінок та сідниць. Використання обвантажувачів (гантелів) дає добре навантаження на м'язи плечового поясу. Виконуючи під музику швидкі переходи, різноманітні варіанти кроків з підйомом та сходженням з платформи, велику кількість танцювальних рухів із частою зміною спрямувань та ритма, можна отримати фізичне навантаження, рівносильну біговому тренуванню.

http://aqua-sport.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/aerobika-1-e1476547685658-600x400.jpg

Описання степ-класів:

Стрункі ніжки (степ) - тренування включає в себе розігрів на степ платформі й спеціальні вправи, максимально спрямовані на опрацювання внутрішньої, зовнішньої поверхні стегон, сідниці.

Степ + прес - перша частина тренування включає в себе розігрів на степ-платформі, задача другої частини тренування - примусити м'язи преса та весь м'язовий корсет напружено попрацювати.

Степ пауер - тренування проводиться на степ-платформі з використанням гантелів. На цьому занятті дається збалансоване навантаження, що дозволяє опрацювати м'язи рук, спини, ніг, преса.

Степ + бодібар - тренування включає в себе розігрів на степ-платформі та спеціальні вправи з бодібаром, що дозволяють опрацювати м'язи рук, спини, преса, ніг.

*90-60-90* - заняття високої інтенсивності, що включає в себе розігрів на степ-платформі та спеціально підібраних вправ для м'язів грудей, преса, сідниць, стегон.

MIND & BODY

"Розумне тіло" - особливий формат тренувань, спрямованих на укріплення поверхневих и глибоких м'язів, покращення постави, розвиток гнучкості й сили, який створює внутрішній спокій та рівновагу. Це особлива філософія руху, можливість зануритися глибоко в себе і зрозуміти свою сутність "зсередини". Усвідомлене відношення до тіла, яке передбачає Mind & Body, дозволяє отримувати більш якісні результати від тренувань. Цей напрямок поєднує в собі заняття, спрямовані в основному на розвиток гнучкості й балансу.

http://aqua-sport.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/4d987bad22bbe5ca4103843270740fab-600x400.jpg

Описання класів MIND & BODY:

Каланетика - загальноукріплююча гімнастика, в якій поєднуються вправи на розтягнення та мікро-скорочення м'язів. Укріплюются суглоби, зв'язки, задіюються внутрішні м'язи.

ЛФК - на даному тренуванні використовується гімнастична палка. Заняття спрямоване на формування правильної постави, профілактичну та загальнозміцнюючу дію на організм.

Пілатес - це система вправ, спрямована на зміцнення м'язів, що прилягають до хребта, і водночас на зменшення навантаження з суглобів та хребтового стовбура. Можливо використання різноманітного обладнання (м'ячі, еластична стрічка).

КЛАСИ  ЗМІШАНОГО ФОРМАТУ

Якщо хочеться чогось незвичайного, Вам - сюди!  Авторські класи, які поєднують у собі елементи навантаження різноманітних напрямків. 

http://aqua-sport.com.ua/wp-content/uploads/2016/10/Фитнес1-600x400.jpg

Описання класів змішаного формату:

Фітбол - заняття проводиться на фітнес-м'ячі. Активне заняття, що укріплює вестибулярний апарат, можливо викоистання додаткового обладнання (гантелі, резинки).

Бодішейп - нескладне активне тренування средньої інтенсивності з простими, але вельми ефективними вправами, що дозволяють навантажити м'язи преса, спини, стегон, сідниць.